ВІДЕО. Депутати Покровської міськради вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

07.05.2021 09:24

Напередодні Дня Перемоги депутати від партії «Порядок» вшанували пам’ять загиблих у роки війни покладанням квітів до братських могил.

Урочисті заходи пройшли по всій території Покровської громади. У містах та селах депутати разом зі старостами вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, наближаючи Перемогу. До пам’ятних місць, братських могил та меморіальних комплексів було покладено 26 квіткових композицій.

«Пам’ять про тих, хто не повернувся з поля бою у далекі сорокові роки назавжди залишиться у наших серцях, - зауважив депутат Покровської міської ради Генадій Красний. – Ми повинні берегти ці спогади та передавати їх з покоління в покоління».