• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У парку «Ювілейний» висаджують нові рослини

eye

1377

05.05.2021 17:34

RSS

img

Сьогодні розпочався перший етап процесу заміни загиблих рослин на новий якісний садильний матеріал.

Як розповів начальник житлово-комунального відділу Покровської міської ради Дмитро Візенков, у 2018-2019 рр. підрядна організація проводила озеленення парку. На жаль, не всі дерева та кущі вижили. У квітні цього року була проведена інвентаризація зелених насаджень та підрахована кількість загиблих рослин. Їх виявилося близько двохсот.

«Вдалося досягти домовленості з підрядною організацією, що проводила озеленення парку щодо заміни дерев та кущів, які не прижилися, на новий якісний садильний матеріал, - зазначив Дмитро Візенков. - Це, можна сказати, досягнення працівників парку та адміністрації міста.”

Сьогодні співробітники парку висаджують кримські сосни біля спортивного майданчика. «Пересадження для рослин - великий стрес. Ми це розуміємо, тому цим деревам буде приділена максимальна увага - рясне поливання та обробка мегафолом. Це стимулятор росту, який має потужну антистресову дію,» - розповів начальник дільниці «Чисте місто» та куратор міських парків Костянтин Деревинський.

На цьому етапі крім сосен в парку будуть висаджені екзотичні та прекрасні верби хакуро-нішікі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Коли нотаріус не поруч: хто може посвідчити документи військовослужбовцю

У свідомості більшості громадян укорінилася думка, що заповіт та довіреність можна посвідчити виключно в кабінеті нотаріуса.

eye

6

Новини громад

13 березня 2025 11:49

“Підліток та протиправна поведінка”: для дітей-ВПО відбувся захід

У Кропивницькому фахівчиня Покровського міського центру соціальних служб Донецької області Оксана Шевченко провела захід для дітей Покровської громади на тему “Підліток та протиправна поведінка”.

eye

13

Новини громад

13 березня 2025 11:45

Представники благодійної організації GEM зустрілись з представниками Покровської МВА та передали гуманітарну допомогу для ВПО з Донеччини на Закарпатті

Благодійна організація GEM у співпраці з Howard G. Buffett Foundation доставила черговий гуманітарний вантаж до хабу «Єднання» Поковської МВА у Хусті.

eye

9

Новини громад

13 березня 2025 11:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію