У парку «Ювілейний» висаджують нові рослини

05.05.2021 17:34

Сьогодні розпочався перший етап процесу заміни загиблих рослин на новий якісний садильний матеріал.

Як розповів начальник житлово-комунального відділу Покровської міської ради Дмитро Візенков, у 2018-2019 рр. підрядна організація проводила озеленення парку. На жаль, не всі дерева та кущі вижили. У квітні цього року була проведена інвентаризація зелених насаджень та підрахована кількість загиблих рослин. Їх виявилося близько двохсот.

«Вдалося досягти домовленості з підрядною організацією, що проводила озеленення парку щодо заміни дерев та кущів, які не прижилися, на новий якісний садильний матеріал, - зазначив Дмитро Візенков. - Це, можна сказати, досягнення працівників парку та адміністрації міста.”

Сьогодні співробітники парку висаджують кримські сосни біля спортивного майданчика. «Пересадження для рослин - великий стрес. Ми це розуміємо, тому цим деревам буде приділена максимальна увага - рясне поливання та обробка мегафолом. Це стимулятор росту, який має потужну антистресову дію,» - розповів начальник дільниці «Чисте місто» та куратор міських парків Костянтин Деревинський.

На цьому етапі крім сосен в парку будуть висаджені екзотичні та прекрасні верби хакуро-нішікі.