• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Щирі вітання – почесним громадянкам Покровська

eye

327

Новини громад

img

Невдовзі увесь православний світ буде відзначати Світле Христове Воскресіння. Протягом тижня у Покровській громаді представники влади, депутатського корпусу, управління соціального захисту населення вітають багатодітні родини, громадських діячів, людей поважного віку, почесних громадян з прийдешніми святами.

Вчора депутат Покровської міської ради від партії «Порядок» Галина Гаврильченко та начальниця управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх завітали до двох почесних громадянок Покровська, які зробили вагомий внесок у розвиток освітньої галузі міста.

Педагог з багаторічним стажем, колишній керівник Красноармійського навчально-виховного комплексу, відмінник освіти України Людмила Дубинка та професіонал своєї справи, директор Багатопрофільної гімназії Ніна Авер’янова щиро зустрічали гостей. За плечами обох цих чарівних жінок - величезний досвід роботи та сотні вдячних учнів і батьків.

Від міської влади та усієї Покровської громади почесним громадянкам побажали міцного здоров’я, мирного неба та Божого благословення.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію