• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Щирі вітання – почесним громадянкам Покровська

eye

1156

29.04.2021 08:00

Новини громад

img

Невдовзі увесь православний світ буде відзначати Світле Христове Воскресіння. Протягом тижня у Покровській громаді представники влади, депутатського корпусу, управління соціального захисту населення вітають багатодітні родини, громадських діячів, людей поважного віку, почесних громадян з прийдешніми святами.

Вчора депутат Покровської міської ради від партії «Порядок» Галина Гаврильченко та начальниця управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх завітали до двох почесних громадянок Покровська, які зробили вагомий внесок у розвиток освітньої галузі міста.

Педагог з багаторічним стажем, колишній керівник Красноармійського навчально-виховного комплексу, відмінник освіти України Людмила Дубинка та професіонал своєї справи, директор Багатопрофільної гімназії Ніна Авер’янова щиро зустрічали гостей. За плечами обох цих чарівних жінок - величезний досвід роботи та сотні вдячних учнів і батьків.

Від міської влади та усієї Покровської громади почесним громадянкам побажали міцного здоров’я, мирного неба та Божого благословення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію