• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від королівства Данії дітям Покровська: дитсадки отримали набори LEGO

eye

1327

28.04.2021 16:55

RSS

img

Дитячі заклади Покровська стали учасниками проєкту «Сприяння освіті» відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між МОН України та the LEGO Foundation.

Проєкт «Сприяння освіті» започатковано у 2010 році, після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти та науки України та фондом the LEGO Foundation (королівство Данія). Україна стала п’ятою державою у світі, що приєдналися до Програми.

У рамках проєкту Фонд забезпечив два дошкільних навчальних заклади нашого міста «Світлячок» та «Колокольчик» ігровими наборами LEGO.

«В цьому році в проєкті беруть участь дошкільні навчальні заклади з 16 регіонів, і дуже приємно, що серед них є дитячі садки нашої громади. Отримання наборів - це перший етап, далі планується взаємодія з іншими учасниками проєкту та моніторинг результативності впровадження освітніх ініціатив The LEGO Foundation,» - повідомила начальниця відділу освіти Покровської міської ради Наталія Гнатенко.

Завідувачка ДНЗ №3 «Світлячок» Олена Кравчук розповідає, що садочок бере активну участь у різних програмах.

«Наш заклад зацікавився участю у проєкті - для нас це чудова можливість не тільки урізноманітнити форми роботи з дітьми, але й поповнити наш фонд. Два дні тому ми отримали десять великих наборів конструктора LEGO, які ми вже зараз будемо використовувати, та ще три набори «Шість цеглинок» - це конструктор, який використовується у підготовці до НУШ», - говорить завідувачка.

За словами Олени Кравчук робота з кубиками LEGO допомагає дітям втілювати в життя свої задумки, творити та фантазувати, досліджувати і грати.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію