• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від королівства Данії дітям Покровська: дитсадки отримали набори LEGO

eye

324

RSS

img

Дитячі заклади Покровська стали учасниками проєкту «Сприяння освіті» відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між МОН України та the LEGO Foundation.

Проєкт «Сприяння освіті» започатковано у 2010 році, після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти та науки України та фондом the LEGO Foundation (королівство Данія). Україна стала п’ятою державою у світі, що приєдналися до Програми.

У рамках проєкту Фонд забезпечив два дошкільних навчальних заклади нашого міста «Світлячок» та «Колокольчик» ігровими наборами LEGO.

«В цьому році в проєкті беруть участь дошкільні навчальні заклади з 16 регіонів, і дуже приємно, що серед них є дитячі садки нашої громади. Отримання наборів - це перший етап, далі планується взаємодія з іншими учасниками проєкту та моніторинг результативності впровадження освітніх ініціатив The LEGO Foundation,» - повідомила начальниця відділу освіти Покровської міської ради Наталія Гнатенко.

Завідувачка ДНЗ №3 «Світлячок» Олена Кравчук розповідає, що садочок бере активну участь у різних програмах.

«Наш заклад зацікавився участю у проєкті - для нас це чудова можливість не тільки урізноманітнити форми роботи з дітьми, але й поповнити наш фонд. Два дні тому ми отримали десять великих наборів конструктора LEGO, які ми вже зараз будемо використовувати, та ще три набори «Шість цеглинок» - це конструктор, який використовується у підготовці до НУШ», - говорить завідувачка.

За словами Олени Кравчук робота з кубиками LEGO допомагає дітям втілювати в життя свої задумки, творити та фантазувати, досліджувати і грати.

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію