• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

КП «Покровськводоканал» пропонує боржникам лояльні умови погашення заборгованості

eye

679

27.04.2021 14:17

Новини громад

img

Комунальники пропонують мешканцям, які заборгували підприємству за воду, комфортні умови погашення боргу, аби люди залишилися без послуг водопостачання,

Заборгованість мешканців Покровська перед комунальними підприємствами міста за житлово-комунальні послуги складає десятки мільйонів гривень. Деякі місцеві жителі накопичували борги роками, тому навіть за бажанням погасити їх одним платежем не мають можливості. Таким людям пропонують гасити їх поетапно, уклавши договір реструктуризації.

«Ми не ставимо за мету позбавляти боржників послуг водопостачання. Навпаки, ми досить довго чекаємо, коли людина вийде на контакт. Пропонуємо різні способи оплати боргу. Ми розуміємо, що ситуації в сім'ях бувають різні, тож пропонуємо лояльні умови сплати заборгованості», - пояснює директор КП «Покровськводоканал» Сергій Коваль.

На сьогодні борг населення перед КП «Покровськводоканал» становить 21 мільйон гривень. З початку поточного року вже укладено 240 договорів реструктуризації з населенням на 750 тисяч гривень.

Щотижнево контролери абонентського відділу в телефонному режимі нагадують боржникам про необхідність сплати за комунальні послуги. Такі дзвінки отримали понад дві тисячі абонентів, які заборгували понад 3500 тисячі гривень.    

У КП «Покровськводоканал» повідомляють, що до непопулярних методів – відключення боржників вдаються вже у крайньому випадку. Цьому передує велика робота: за місяць до імовірного відключення від мережі людей декілька разів попереджають, приносять повідомлення із сумою боргу і контактами служби контролю. Якщо ж боржник постійно ігнорує ці повідомлення, йому загрожує не тільки відключення, а й стягнення суми боргу через суд.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію