• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Влада та медики мобілізують зусилля для подолання епідемії у громаді

eye

893

26.04.2021 18:42

Новини громад

img

26 квітня за участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, заступників міського голови Маргарити Ідрісової та Костянтина Мілютіна відбулась чергова робоча нарада з керівниками медичних установ громади.

Головна тема заходу - епідеміологічна ситуація у громаді, а також ознайомлення новопризначеного заступника міського голови Маргарити Ідрісової, яка буде опікуватися сферою охорони здоров’я, з роботою лікувальних закладів.

За словами директорки Центру первинної медико-санітарної допомоги Інеси Остряніної, у Покровську спостерігається зростання захворюваності на COVID-19. Лише за минулий тиждень було зареєстровано 315 нових випадків, які були лабораторно підтверджені. Збільшилась також кількість пацієнтів з пневмонією. Такий діагноз встановлено 123 громадянам,14 з яких – діти. Через ускладнений перебіг хвороби, одну дитину направлено до обласної лікарні.

Під час засідання також йшлося про терміни відкриття третьої черги інфекційного відділення, палати якого вже облаштовують на першому поверсі колишнього пологового будинку та будівництво кисневої станції.

«Сьогодні у місті розгорнуто 108 ліжко-місць, ще 23 будуть встановлені додатково на першому поверсі колишнього пологового будинку. Відкрити їх плануємо до 20 травня», - розповів керівник Покровської КЛІЛ Юрій Бородін.

Розглядають медики Покровська і можливість облаштування у місті ПРЛ-лабораторії. Для проведення тестування вже отримано необхідне обладнання. Наразі йде обговорення щодо місця її розташування.

Як зазначила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова, поява ПЛР-лабораторії дозволить пришвидшити встановлення діагнозу та призначення лікування.

«Кожен мешканець громади повинен отримувати якісну медичну послугу. І мова не лише про сучасне обладнання. Нам не вистачає кваліфікованих лікарів та лаборантів. Залучення кадрів сьогодні є одним з пріоритетних напрямків нашої роботи», - зазначила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова.

«Ми маємо мобілізувати зусилля влади та медпрацівників, щоб не допустити поширення епідемії. Сьогодні як ніколи важлива взаємодія медиків усіх рівнів та їх злагоджена робота. І, звичайно, галузі охорони здоров’я потрібна першочергова увага з боку влади», - наголосила Наталія Іваньо, підбиваючи підсумки зустрічі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію