• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Засідання центру розвитку підприємницької діяльності

eye

689

26.04.2021 11:20

RSS

img

21 квітня 2021 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулось чергове засідання центру розвитку підприємницької діяльності в дистанційному режимі, на платформі ZOOM. 

До заходу доєдналися соціальні партнери: Головне управляння Держпраці в Донецькій області, Покровське об’єднане Управління ПФУ Донецької області.

Разом з фахівцями Головного управляння Держпраці в Донецькій області було обговорене питання щодо Порядку здійснення державного нагляду за дотриманням законодавства про працю, адже тримати бізнес під контролем у період карантинних обмежень важко, але вкрай необхідно. 

Також разом з фахівцями Пенсійного фонду були обговорені питання фінансової грамотності населення у процесі пенсійної реформи, що напряму впливає на матеріальне забезпечення кожного. Консультування та роз'яснення застосування законодавчих документів про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення шляхом самостійного подання необхідних документів через електронні сервіси ПФУ - на ці та інші питання отримали відповіді учасники заходу. 

Клієнтам служби зайнятості, в яких виникли питання щодо використання дистанційних сервісів, було запропоновано звернутися до фахівців Фонду у будь-якому відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) на території області, які завжди допоможуть зареєструватися на вебпорталі електронних послуг, нададуть детальні консультації у телефонному режимі або безпосередньо на особистому прийомі. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію