• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську увічнили пам’ять Наталії Кандибко

eye

939

21.04.2021 16:12

RSS

img

На фасаді будівлі КНП «Покровська міська лікарня», що на вулиці Степана Бовкуна, сьогодні відкрили меморіальну дошку Наталії Кандибко, яка майже 40 років свого життя присвятила закладу. У заході взяли участь представники міської ради, колеги і рідні Наталії Кандибко.

Наталія Іванівна, яка минулого року пішла з життя через тяжку хворобу, понад тридцять років очолювала колектив. За сумлінне виконання обов’язків та високий професіоналізм неодноразово була нагороджена почесними грамотами держадміністрації залізничного транспорту України та подяками Покровського міського голови. Її запам’ятали як талановитого керівника з принциповою позицією та незалежним характером, мудру та чуйну жінку.

«Колектив лікарні звернувся до міської ради з клопотанням про встановлення меморіальної дошки. Я особисто не був знайомий з Наталією Іванівною, але те, з якою теплотою та повагою згадують в місті її ім’я, доводить, що це - правильний та необхідний крок - засвідчити повагу та глибоку вдячність справжньому лікарю», - сказав заступник міського голови Костянтин Мілютін.

«Цей захід не про траур і не про втрату. Ми відкриваємо меморіальну дошку для того, щоб жила пам’ять про видатну жінку, чудового лікаря та талановитого керівника», - зазначив в.о. начальника відділу охорони здоров’я міської ради Сергій Шутько.

Головна медична сестра лікарні Валентина Базилевич зі сльозами на очах згадує, як у 1981 році разом з Наталією Кандибко прийшла працювати у лікарню.

«За 75 років існування в лікарні змінилося багато керівників, але ніхто не очолював колектив так професійно, як Наталія Іванівна. Їй вдалося створити добру, довірливу атмосферу. Ми всі були однією сім’єю», - говорить медпрацівниця.

Право відкрити меморіальну дошку надали дітям Наталії Іванівни.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

50

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

147

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

35

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію