• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Призначено нового заступника міського голови

eye

1036

21.04.2021 13:31

RSS

img

21 квітня під головуванням Наталії Іваньо в режимі онлайн відбулася чергова, восьма сесія Покровської міської ради VIII скликання. Депутати одностайно підтримали питання про призначення нового заступника міського голови.

Розпочалось сесійне засідання з розгляду кадрових питань. По-перше, депутати проголосували за дострокове припинення повноважень заступника Покровського міського голови Світлани Макарової за угодою сторін.

За поданням міського голови депутатам запропонували затвердити на цю посаду кандидатуру Маргарити Ідрісової. Зазначено, що Маргарита Олександрівна має вищу освіту, з 2002 по 2016 працювала на Маріупольському меткомбінаті ім. Ілліча, з 2016 до теперішнього часу є співробітником Маріупольської міської ради, керівником відділів соціально-культурної діяльності, міжнародного співробітництва та протокольної роботи. Разом з командою однодумців розробляла й впроваджували програми, спрямовані на підвищення якості медичних та освітніх послуг, опікувалась розвитком культури і спорту.

Депутатський корпус затвердив Маргариту Ідрісову заступницею міського голови.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію