• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Увага! Землі сільськогосподарського призначення забруднені вибухонебезпечними предметами

eye

414

RSS

img

У зв’язку з початком весняно-польових робіт наполегливо просимо врахувати наступне.

Внаслідок бойових дій, що тривають на території Донецької та Луганської областей з весни 2014 року, територія області зазнала забруднення вибухонебезпечними предметами, зокрема землі сільськогосподарського призначення.

Враховуючи велику кількість сільськогосподарських земель, які знаходяться в безпосередній близькості до лінії зіткнення, а також постійні порушення режиму припинення вогню представниками збройних формувань та окупаційної адміністрації Російської Федерації у Донецькій - та Луганській областях, проведення заходів з розмінування та механізованих польових робіт на зазначених ділянках вважається небезпечним.

Так 15.04.2021 року в Маріупольському районі біля села Гнутове під час проведення земляних робіт на вибухонебезпечному предметі підірвався трактор, внаслідок чого водій отримав тілесні пошкодження.

Крім того, просимо врахувати, що відповідно до національного стандарту ДСТУ П 8820-1:2018 «Протимінна діяльність. Процеси управління. Основні положення» та Міжнародних стандартів з протимінної діяльності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення за цільовим призначенням, які могли бути забруднені вибухонебезпечними предметами, є безпечним лише після проведення зовнішнього контролю якості розмінованих ділянок та передачі їх місцевим органам влади. 

Окрім того, слід зауважити, що власникам перевірених земельних ділянок рекомендовано взяти до уваги ризики, пов’язані з фактором російської агресії, проникнення диверсійних груп для встановлення вибухонебезпечних предметів та бути дуже уважними при проведенні сільськогосподарських робіт.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію