• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Увага! Землі сільськогосподарського призначення забруднені вибухонебезпечними предметами

eye

1144

21.04.2021 08:53

RSS

img

У зв’язку з початком весняно-польових робіт наполегливо просимо врахувати наступне.

Внаслідок бойових дій, що тривають на території Донецької та Луганської областей з весни 2014 року, територія області зазнала забруднення вибухонебезпечними предметами, зокрема землі сільськогосподарського призначення.

Враховуючи велику кількість сільськогосподарських земель, які знаходяться в безпосередній близькості до лінії зіткнення, а також постійні порушення режиму припинення вогню представниками збройних формувань та окупаційної адміністрації Російської Федерації у Донецькій - та Луганській областях, проведення заходів з розмінування та механізованих польових робіт на зазначених ділянках вважається небезпечним.

Так 15.04.2021 року в Маріупольському районі біля села Гнутове під час проведення земляних робіт на вибухонебезпечному предметі підірвався трактор, внаслідок чого водій отримав тілесні пошкодження.

Крім того, просимо врахувати, що відповідно до національного стандарту ДСТУ П 8820-1:2018 «Протимінна діяльність. Процеси управління. Основні положення» та Міжнародних стандартів з протимінної діяльності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення за цільовим призначенням, які могли бути забруднені вибухонебезпечними предметами, є безпечним лише після проведення зовнішнього контролю якості розмінованих ділянок та передачі їх місцевим органам влади. 

Окрім того, слід зауважити, що власникам перевірених земельних ділянок рекомендовано взяти до уваги ризики, пов’язані з фактором російської агресії, проникнення диверсійних груп для встановлення вибухонебезпечних предметів та бути дуже уважними при проведенні сільськогосподарських робіт.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію