• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ветерани АТО/ООС задали владі актуальні питання

eye

779

20.04.2021 17:47

RSS

img

Відбулася чергова зустріч заступника міського голови Костянтина Мілютіна з представниками ветеранських організацій воїнів АТО/ООС. До заходу доєдналися начальниця управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх та начальниця відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Олена Олехнович.

В першу чергу присутні обговорили зміст комплексної програми щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей міста Покровськ та приєднаних територій, яку планується затвердити на черговій сесії міської ради. Ірина Бонзюх роз’яснила членам ветеранських організацій, які соціальні послуги фінансуються з місцевого, які з обласного, а які з державного бюджету. Начальниця УСЗН також відповіла на питання, хто з членів родини загиблих воїнів може розраховувати на пільги з міського бюджету. В цьому році до програми були внесені пільги для сімей безвісти зниклих учасників ООС.

«Нам дуже комфортно працювати з Управлінням соціального захисту населення. Всі питання, що виникали та виникають, вирішуються якісно і швидко. Дякуємо вам за роботу», - зазначив представник ГО «Союз учасників та інвалідів АТО» Юрій Марсанов.

Далі на зустрічі йшлося про відзначення патріотичних свят у громаді. Олена Олехнович підготувала звіт про ті святкування, що вже відбулися, а також презентувала план заходів на 2021 рік. Ветерани АТО ознайомилися з представленим переліком свят та запропонували включити до нього День Героїв, який в Україні відзначається 23 травня. Сьогодні цей день не є офіційним державним святом, але щороку його відзначають все більше громад. Начальниця відділу культури запропонувала організаціям зробити офіційне звернення, спираючись на яке, влада зможе прийняти відповідне рішення.

«Ми завжди відкриті до пропозицій. Так було з річницею звільнення та оборони селища Піски, коли представники ветеранських організацій звернулися до влади, і ми допомогли організувати святкування,» - сказала Олена Олехнович.

Наприкінці наради члени ветеранських організацій передали Костянтину Мілютіну погоджений з ветеранами та родинами загиблих воїнів проєкт зображення, яке планується нанести на меморіальні плити, що будуть встановлені на Алеї Слави.

«Ми передамо цю візуалізацію скульптору, який буде працювати з меморіальними плитами. Будуть погоджені всі технічні та візуальні аспекти. Після цього на їх основі буде створено робочий макет», - підсумував Костянтин Мілютін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію