• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Розглянуто понад 60 питань: депутати Покровської міської ради готуються до чергової сесії

eye

1012

19.04.2021 17:11

RSS

img

На цьому тижні 21 квітня відбудеться чергова восьма сесія Покровської міськради. Засідання пройде в онлайн-режимі. Під час постійних депутатських комісій та депутатського дня депутати розглянули понад 60 питань порядку денного.

Зокрема, на сесії планують затвердити Програму «Університет середнього віку» управління соціального захисту населення, склад Громадської ради, Програму надання медичних послуг дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям, які опинились в складних життєвих обставинах, у Покровській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки.

Також на черговій сесії планується затвердити перелік окремих завдань адміністратора, які будуть здійснюватися старостами. Згідно з переліком старости будуть виконувати завдання, пов’язані з наданням адміністративних послуг, а саме:

1. Реєстрація місця проживання.

2. Зняття з реєстрації місця проживання.

3. Реєстрація місця проживання малолітньої дитини.

4. Зняття з реєстрації місця проживання малолітньої дитини.

5. Видача довідки про реєстрацію місця проживання особи.

6. Видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання особи.

7. Внесення до паспорта громадянина України відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої.

8. Видача довідки про склад зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

В цілому на чергову сесію Покровської міської ради буде винесено 63 проєкти рішень. Серед них –  земельні, соціальні та комунальні питання. По кожному з них депутати заслухали обґрунтовані роз’яснення керівників підрозділів міськради.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію