• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Школярі Покровська утворять Фабрику подарунків

eye

1235

19.04.2021 14:51

RSS

img

Фонд Східна Європа підбив підсумки грантового конкурсу на заснування соціальних шкільних підприємств. Проєкт ЗОШ №12 став одним з семи переможців, які дістали фінансову підтримку. Учні перемогли з концептом свого шкільного підприємництва, яке спеціалізуватиметься на виготовлені сувенірної продукції.

У межах проєкту планується проводити заняття гуртка «Соціальне шкільне підприємництво», а програму курсу за вибором «Соціальне шкільне підприємництво» запровадити у навчальний план школи від вересня 2021 року. П’ятнадцятеро учнів утворять команду соціального шкільного підприємства та навчаться:

· основ шкільного підприємництва,

· роботи в команді,

· маркетингу та продажі продукції.

Для роботи СШП буде придбано обладнання для роботи з текстилем і деревом. Також учні пройдуть п’ять виробничих майстер-класів із роботи з текстильними матеріалами та з оброблення деревини для створення сувенірної продукції, а десятеро батьків підвищать свої знання у сфері соціального шкільного підприємництва.

Планується, що команда СШП відвідає з навчальним візитом Арт-коворкінг у місті Краматорськ.

Діяльність підприємства буде презентовано у межах урочистого заходу з нагоди відкриття СШП. З метою налагодження продажів будуть проведені переговори з місцевими підприємцями, створено сторінку підприємства у соціальній мережі та проведено краудфандингову подію.

Вітаємо переможців та бажаємо успіху Фабриці подарунків!

 

 

Проекти є частиною ініціативи Фонду Східна Європа «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва у Iвано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях», що впроваджується спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію