• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську Центр обслуговування клієнтів ДТЕК Донецькі електромережі переходить на дистанційне обслуговування

eye

859

19.04.2021 11:22

RSS

img

У зв'язку з ускладненням ситуації із захворюваністю на COVID-19 ДТЕК Донецькі електромережі з 16 квітня тимчасово припиняє особистий прийом клієнтів в центрах обслуговування Торецька, Бахмута, Слов'янська, Покровська. Всі послуги будуть надаватися дистанційно. Раніше на дистанційне обслуговування клієнтів перейшли центри обслуговування в Маріуполі та Краматорську. Отримавши ваше звернення через будь-який з каналів зв'язку, наші співробітники нададуть вам необхідну консультацію і інформацію про те, як оформити та отримати послугу.

ДТЕК Донецькі електромережі піклується про здоров'я своїх клієнтів і співробітників. І закликає клієнтів в умовах пандемії максимально використовувати дистанційні сервіси, перелік яких постійно розширюється.

Скористатися дистанційними сервісами ви можете:

  • на сайті компанії  http://dtek-dem.com.ua/
  • зателефонувавши до кол-центру за телефонами +38 (096) 450 0 473, +38 (099) 450 0 473, (0629) 450 473;
  • звернувшись на сторінку ДТЕК Донецькі електромережі у Facebook

ДТЕК трансформує бізнес, впроваджуючи європейські стандарти обслуговування клієнтів. Ми кожен день працюємо над тим, щоб зробити електропостачання надійнішим, а сервіс зручним і орієнтованим на потреби клієнта. Компанія продовжує активно розвивати дистанційні канали обслуговування для ефективної та безпечної комунікації з клієнтами. У 2021 році ДТЕК Донецькі електромережі впровадив нові онлайн-сервіси:

Також в месенджерах Viber і Telegram працює чат-бот ДТЕК Донецькі електромережі. Це віртуальний цифровий помічник, який допомагає в автоматичному режимі 24/7 отримувати необхідну інформацію. Завдяки йому, клієнти компанії можуть, повідомити про аварійні ситуації, передати покази лічильника, отримати відповіді на актуальні питання.

Коротка відеоінструкція «Як знайти свою адресу в список аварійних / планових відключень на сайті компанії» тут

Бережіть свій час, спокій і здоров'я!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

52

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію