• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську Центр обслуговування клієнтів ДТЕК Донецькі електромережі переходить на дистанційне обслуговування

eye

890

19.04.2021 11:22

RSS

img

У зв'язку з ускладненням ситуації із захворюваністю на COVID-19 ДТЕК Донецькі електромережі з 16 квітня тимчасово припиняє особистий прийом клієнтів в центрах обслуговування Торецька, Бахмута, Слов'янська, Покровська. Всі послуги будуть надаватися дистанційно. Раніше на дистанційне обслуговування клієнтів перейшли центри обслуговування в Маріуполі та Краматорську. Отримавши ваше звернення через будь-який з каналів зв'язку, наші співробітники нададуть вам необхідну консультацію і інформацію про те, як оформити та отримати послугу.

ДТЕК Донецькі електромережі піклується про здоров'я своїх клієнтів і співробітників. І закликає клієнтів в умовах пандемії максимально використовувати дистанційні сервіси, перелік яких постійно розширюється.

Скористатися дистанційними сервісами ви можете:

  • на сайті компанії  http://dtek-dem.com.ua/
  • зателефонувавши до кол-центру за телефонами +38 (096) 450 0 473, +38 (099) 450 0 473, (0629) 450 473;
  • звернувшись на сторінку ДТЕК Донецькі електромережі у Facebook

ДТЕК трансформує бізнес, впроваджуючи європейські стандарти обслуговування клієнтів. Ми кожен день працюємо над тим, щоб зробити електропостачання надійнішим, а сервіс зручним і орієнтованим на потреби клієнта. Компанія продовжує активно розвивати дистанційні канали обслуговування для ефективної та безпечної комунікації з клієнтами. У 2021 році ДТЕК Донецькі електромережі впровадив нові онлайн-сервіси:

Також в месенджерах Viber і Telegram працює чат-бот ДТЕК Донецькі електромережі. Це віртуальний цифровий помічник, який допомагає в автоматичному режимі 24/7 отримувати необхідну інформацію. Завдяки йому, клієнти компанії можуть, повідомити про аварійні ситуації, передати покази лічильника, отримати відповіді на актуальні питання.

Коротка відеоінструкція «Як знайти свою адресу в список аварійних / планових відключень на сайті компанії» тут

Бережіть свій час, спокій і здоров'я!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

42

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію