• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська громада долучилася до Дня довкілля

eye

583

17.04.2021 13:33

Новини громад

img

Щорічно у третю суботу квітня в Україні відзначають день довкілля. Ця пам’ятна дата встановлена для того, аби привернути увагу суспільства до питань екології, забруднення навколишнього середовища та необхідності зберігати природу. Долучилася до дня довкілля і Покровська громада.

У Покровську в рамках Дня довкілля проходила загальноміська толока. Зелену зону вздовж вулиці захисників України прибирали від сміття та сухого листя. За словами заступниці начальника житлово-комунального відділу міської ради Олени Юзипович у суботнику були задіяні понад 200 людей.

Щоб гуртом зробити Покровськ більш затишним та чистим на толоку вийшли представники відділу освіти, управління соціального захисту населення, відділу культури, служби зайнятості, комітету самоорганізації населення, управління спорту та молоді, співробітники відділів та управлінь міськвиконкому, служби МНС, муніципальної служби правопорядку, усіх комунальних підприємств міста, депутати та громадські активісти.

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров зазначає: дуже тішить те, що люди небайдуже ставляться до своєї громади. Адже, запрошуючи представників установ та організацій міста на суботник, розраховували на меншу кількість людей, а насправді до великого прибирання долучились майже вдвічі більше учасників.

Від імені Покровської міської ради Сергій Федоров вислови вдячність усім, хто взяв участь у суботнику та закликав мешканців громади цінувати роботу інших і підтримувати чистоту.

Пройшли заходи приурочені до Дня довкілля і у сільських населених пунктах громади. За словами начальника відділу з питань розвитку приєднаних територій Покровської міської ради Олени Носач до Дня довкілля долучилися мешканці усієї громади.

У населених пунктах прибирали території біля соціальних об’єктів, поблизу пам’ятників та стел, у скверах та зелених зонах.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Пункт Незламності – місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії

Під час блекауту (відключення електроенергії на понад 6 годин) у Покровській громаді, як і по всій Україні, працюватимуть Пункти незламності.

eye

9

Новини громад

09 грудня 2022 14:44

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

30

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

59

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію