• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Триває оновлення меморіалів та пам’ятних знаків

eye

539

16.04.2021 17:55

Новини громад

img

Продовжуються роботи з приведення до ладу меморіалів та пам’ятних знаків. Нині працівники дільниці аварійно-оперативного реагування КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» працюють на трьох локаціях.

Співробітники багатогалузевого комунального підприємства продовжують відновлювати братську могилу на площі Шибанкова, де встановлено бойовий танк Т-34. З нього повністю видалена стара фарба, зараз працівники проводять ґрунтування та шпаклювання. Далі за справу візьметься художник, який буде фарбувати делікатні елементи.

Поблизу пам’ятника на честь учасників війни у Афганістані укладають тротуарну плитку: доріжка, що веде до пам’ятного знаку, тепер значно ширша і має більш естетичний вигляд. З проханням про вирішення цього питання зверталися члени громадської організації воїнів-інтернаціоналістів під час комісійного обстеження пам’ятників представниками міської влади і депутатського корпусу від партії «Порядок». Далі працівники дільниці аварійно-оперативного реагування будуть зачищати природній камінь та обробляти спеціальним покриттям прошпакльовані елементи меморіалу.

Роботи з благоустрою території тривають і поблизу меморіального комплексу воїнам, загиблим під час визволення міста від нацистів, який місцеві жителі називають «дівчинка з каскою». Тут комунальники укладають гранітну плитку-мозаїку.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

27

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

58

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію