• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Триває оновлення меморіалів та пам’ятних знаків

eye

580

16.04.2021 17:55

Новини громад

img

Продовжуються роботи з приведення до ладу меморіалів та пам’ятних знаків. Нині працівники дільниці аварійно-оперативного реагування КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» працюють на трьох локаціях.

Співробітники багатогалузевого комунального підприємства продовжують відновлювати братську могилу на площі Шибанкова, де встановлено бойовий танк Т-34. З нього повністю видалена стара фарба, зараз працівники проводять ґрунтування та шпаклювання. Далі за справу візьметься художник, який буде фарбувати делікатні елементи.

Поблизу пам’ятника на честь учасників війни у Афганістані укладають тротуарну плитку: доріжка, що веде до пам’ятного знаку, тепер значно ширша і має більш естетичний вигляд. З проханням про вирішення цього питання зверталися члени громадської організації воїнів-інтернаціоналістів під час комісійного обстеження пам’ятників представниками міської влади і депутатського корпусу від партії «Порядок». Далі працівники дільниці аварійно-оперативного реагування будуть зачищати природній камінь та обробляти спеціальним покриттям прошпакльовані елементи меморіалу.

Роботи з благоустрою території тривають і поблизу меморіального комплексу воїнам, загиблим під час визволення міста від нацистів, який місцеві жителі називають «дівчинка з каскою». Тут комунальники укладають гранітну плитку-мозаїку.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

26

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію