• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. У Покровську «перезавантажують» роботу Громадської ради

eye

575

16.04.2021 16:04

Громада 1

img

Вперше у Покровську за підтримки місцевої влади та секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо відбувся семінар-тренінг для членів Громадської ради.

Вітаючи учасників тренінгу, Наталія Іваньо наголосила на важливості плідної роботи та взаєморозуміння заради вирішення важливих питань громади.

«Ми робимо все поступово – спочатку обрали представників громадських організацій та об’єднань, які увійшли до складу Громадської ради. Зараз вони мають змогу ознайомитись з нормативно-правовими аспектами діяльності Громадської ради, роботою офіційного сайту міської ради та можливістю участі у депутатських комісіях. Наступний крок – обрання голови та офіційне затвердження складу громадської ради», - зазначила секретар Покровської міськради. 

Аби налагодити ефективну взаємодію між членами Громадської ради, психолог Вікторія Соловйова провела комунікаційний тренінг.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Донорство та тероборона: як бути корисним українській армії

Російський окупант продовжує наступальну операцію проти України. На третій день війни більшість українців не залишаються осторонь і роблять разом важливу справу – допомагають українським військовим подолати ворога та відстояти цілісність нашої держави.

eye

964

Громада 1

26 лютого 2022 10:07

До уваги мешканців Гришинського старостинського округу

24 лютого, у четвер, о 10 годині у Гришинському центрі культури та дозвілля (с. Гришине, пров. Гагаріна, 6) відбудеться відкрита зустріч з мешканцями для заслуховування звіту старости Гришинського старостинського округу.

eye

1203

Громада 1

17 лютого 2022 15:48

За результатами конкурсу призначено керівника управління сім’ї, молоді та спорту

У Покровській міській раді проведено конкурс на заміщення посади керівника управління сім’ї, молоді та спорту, ним став Віталій Щербинка.

eye

1184

Громада 1

13 липня 2021 13:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію