• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. У Покровську «перезавантажують» роботу Громадської ради

eye

786

16.04.2021 16:04

Громада 1

img

Вперше у Покровську за підтримки місцевої влади та секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо відбувся семінар-тренінг для членів Громадської ради.

Вітаючи учасників тренінгу, Наталія Іваньо наголосила на важливості плідної роботи та взаєморозуміння заради вирішення важливих питань громади.

«Ми робимо все поступово – спочатку обрали представників громадських організацій та об’єднань, які увійшли до складу Громадської ради. Зараз вони мають змогу ознайомитись з нормативно-правовими аспектами діяльності Громадської ради, роботою офіційного сайту міської ради та можливістю участі у депутатських комісіях. Наступний крок – обрання голови та офіційне затвердження складу громадської ради», - зазначила секретар Покровської міськради. 

Аби налагодити ефективну взаємодію між членами Громадської ради, психолог Вікторія Соловйова провела комунікаційний тренінг.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

56

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У найвіддаленіших куточках громади працює пересувна мінілікарня

Надання якісної, доступної та вчасної медичної допомоги жителям громади, функціонування закладів охорони здоров’я під час воєнного стану є одними з пріоритетних питань у громаді.

eye

61

Громада 1

23 лютого 2024 12:44

У Покровську продовжують обрізати та видаляти аварійні дерева за заявками містян

Працівники комунальної служби «Багатогалузеве комунальне підприємство» виконують сезонну обрізку дерев, видаляючи старі та сухі гілки.

eye

47

Громада 1

23 лютого 2024 10:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію