ВІДЕО. У Покровській КЛІЛ завершується перший етап реконструкції

16.04.2021 10:10

Місяць тому до виконання ремонтних робіт приступила нова підрядна організація, і зараз у лікарні інтенсивного лікування вже закінчується реконструкція приймального відділення.

Об’єми та якість вже виконаних робіт перевірив заступник Покровського міського голови Костянтин Мілютін.

«Після зміни підрядної організації прискорилися темпи виконання робіт. На нараді у губернатора були визначений об’єктивний термін завершення першого етапу реконструкції – це кінець квітня Зараз проводиться монтаж електромереж та починається монтаж системи вентиляції,» - розповів заступник міського голови Костянтин Мілютін