• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Громада стає доступнішою: у Покровську створюють комфортні умови для людей з інвалідністю

eye

680

15.04.2021 16:03

Новини громад

img

Нещодавно були завершені роботи з облаштування прибудови з пандусом для хлопчика з інвалідністю, що мешкає у мікрорайоні «Південний» та встановлено бокс для зберігання інвалідного візка для покровчанина, котрий проживає по вул. Таманова.

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров та заступниця начальника житлово-комунального відділу Олена Юзипович оглянули прибудови та поспілкувалися з людьми, на прохання яких роботи були виконані.

«Продовжуємо створювати комфортні умов для осіб з інвалідністю. На ці цілі, а також на виконання робіт із заниження бордюр для безперешкодного руху маломобільної категорії населення Покровської громади, на 2021 рік виділено 1,5 млн. грн.», - говорить Сергій Федоров.

До міської ради також надійшли звернення від осіб з інвалідністю, що мешкають у місті Родинське. Невдовзі будуть проведені комісійні обстеження для подальшої реалізації програми доступності і у цьому населеному пункті.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

78

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію