• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Громада стає доступнішою: у Покровську створюють комфортні умови для людей з інвалідністю

eye

459

15.04.2021 16:03

Новини громад

img

Нещодавно були завершені роботи з облаштування прибудови з пандусом для хлопчика з інвалідністю, що мешкає у мікрорайоні «Південний» та встановлено бокс для зберігання інвалідного візка для покровчанина, котрий проживає по вул. Таманова.

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров та заступниця начальника житлово-комунального відділу Олена Юзипович оглянули прибудови та поспілкувалися з людьми, на прохання яких роботи були виконані.

«Продовжуємо створювати комфортні умов для осіб з інвалідністю. На ці цілі, а також на виконання робіт із заниження бордюр для безперешкодного руху маломобільної категорії населення Покровської громади, на 2021 рік виділено 1,5 млн. грн.», - говорить Сергій Федоров.

До міської ради також надійшли звернення від осіб з інвалідністю, що мешкають у місті Родинське. Невдовзі будуть проведені комісійні обстеження для подальшої реалізації програми доступності і у цьому населеному пункті.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

26

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

57

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію