• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. У Срібному депутат Покровської міськради Сергій Андрійченко провів прийом громадян

eye

1062

15.04.2021 11:35

Новини громад

img

14 квітня у селі Срібне, яке увійшло до складу Покровської громади, відбувся виїзний прийом громадян. Спілкувалися з місцевими мешканцями депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко та начальниця відділу з питань розвитку приєднаних територій Олена Носач.

Аби озвучити свої наболіли питання, з самого ранку у будівлі колишньої сільської ради зібралось чимало мешканців Срібного.

Під час спілкування з депутатом люди підіймали питання щодо способів отримання пенсій, стану доріг, надання матеріальної допомоги та пільгового проїзду для пенсіонерів. Особливу увагу приділили темі водозабезпечення сільських територій.

«До Срібного підведений водогін, але на цьому історія з водозабезпеченням поки призупинилась. Будемо готувати проєкт рішення щодо прокладання мережі водопостачання по селу та виносити його на сесію Покровської міської ради», - розповів депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко.

Поки депутат запропонував альтернативне вирішення «водного» питання – встановити насос на єдиному на все село колодязі, з якого мешканці Срібного беруть воду. Депутат буде працювати над тим, щоб витрати за спожиту електроенергію взяла на себе Покровська міська рада.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію