• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Злагоджено та відповідально: цього тижня депутати міської ради працюють у комісіях

eye

698

15.04.2021 13:40

RSS

img

Традиційно перед сесійним засіданням депутати працюють на депутатських комісіях, під час яких детально вивчають проєкти рішень та вносять свої зауваження та пропозиції. На цьому тижні відбулося вже чотири комісії.

На Постійній комісії з питань охорони здоров'я, освіти, молодіжної політики та спорту депутати розглянули дві соціальні програми: 

  • надання медичних послуг дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які опинились в складних життєвих обставинах у Покровській територіальній громаді на 2021-2023 та

  • підтримки учасників об'єднаних сил, учасників АТО та членів їх сімей-мешканців міста Покровськ та приєднаних територій на 2021-2025 роки.

Члени комісії рекомендували доопрацювати програму, що запропонувала  Алла Маслова, начальниця служби у справах дітей Покровської міської ради та розробити механізм реалізації цієї програми на базі Покровської клінічної ЛІЛ до депутатського дня.

Також до членів комісії звернулася депутатка міської ради від партії “Порядок” Наталія Полюшко щодо збільшення розміру надбавки за престижність праці на 20 % педагогічним працівникам закладів освіти. Для відповіді була запрошена головна бухгалтерка  відділу освіти Наталія Єремєєва, яка проінформувала присутніх про потребу у додаткових штатних одиницях у закладах дошкільної освіти міста. Після тривалого обговорення була підтримана пропозиція  доопрацювати службову записку від відділу освіти з розрахунками кадрового забезпечення.

На постійній комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста розглядалися питання, які здебільшого стосувалися передання комунальної власності. 

Також депутати розглянули затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2021 році. Серед об'єктів - будівля колишнього механічного цеху заводу «Електродвигун» та будівля кінотеатру “Мир”. Секретар міської ради Наталія Іваньо наголосила: “Прошу в умовах приватизації передбачити, щоб власники зберегли споруди. Ми не можемо допустити, щоб важливі для міста в історичному контексті об’єкти пішли під знесення та на їхньому місці з’явилися автостоянки”. Депутати підтримали цей перелік з урахуванням зауважень.

Члени комісії одностайно підтримали проєкт рішення про передачу на баланс КП «Управління міського господарства» семи пам’ятників, які розташовані на приєднаних до Покровської міської ради територіях. Прийняття такого рішення допоможе зберегти об’єкти культурної спадщини та утримувати пам’ятники, пам’ятні місця та прилеглі до них території у належному стані.

Питань, які були уважно вивчені та детально обговорені, було розглянуто ще багато, але головний підсумок  роботи проведених комісій, зазначила Наталія Іваньо,  це відповідальне  ставлення депутатів до своєї роботи. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Пункт Незламності – місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії

Під час блекауту (відключення електроенергії на понад 6 годин) у Покровській громаді, як і по всій Україні, працюватимуть Пункти незламності.

eye

11

Новини громад

09 грудня 2022 14:44

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

30

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

59

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію