Оголошується національний конкурс творчих робіт

20.03.2021 13:33

Конкурс проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Київської міської організації Національної спілки письменників України, Європейської культурної асамблеї, видавничої організації «Юрінком Інтер», Вишгородського історико-культурного заповідника, Всеукраїнського товариства «Знання» України, всеукраїнської правової газети «Юридичний вісник України», Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» та засновників міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов для її творчого зростання.

Пріоритетні напрямки Конкурсу

• – історія розвитку сучасної української культури;
  • – історії успіху молодих письменників, митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва і кіномистецтва;
  • – культурна дипломатія;- актуальні проблеми розвитку партнерства між креативним громадянським суспільством та державою у представленні української культури світові;
  • – креативні індустрії;- відновлення культурних пам’яток у межах проекту «Велика реставрація»;
  • – інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.

Конкурс проходить з 25.01.2021 по 24.08.2021.Прийом конкурсних робіт здійснюється з 11.01.2021 по 09.08.2021.

Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 21.08.2021.

Оголошення переможців – 24.08.2021.Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net), вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

З положенням про Конкурс можна ознайомитись за посиланням:https://vikz.org.ua/…/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0..

Як повідомляв «Погляд», юну вокалістку з Обухівщини нагородили першою премією на конкурсі «Талановиті діти України».

«Погляд» розповідав, що архіви Київщини поповнились матеріалами про бортництво.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.