Відео. Без графіка та скорочень: у Покровській громаді вирішено «водне» питання

12.04.2021 18:20

Після тривалих перемовин Покровській міській раді та КП «Покровськводоканал» вдалося досягти домовленостей з компанією «Вода Донбасу» щодо відновлення стовідсоткової подачі води, яка була скорочена через борги. Для цього на найближчу сесію Покровської міської ради буде винесено проект рішення щодо виділення 2,5 млн гривень, які планують направити КП «Вода Донбасу» для погашення заборгованості.

Сьогодні КП «Вода Донбасу» проводила ремонт водоводу «Західний», щойно роботи будуть завершені – подача води почнеться у повному обсязі.

«До 22 години плануємо запустити усі насосні станції. Усю ніч чергуватимуть аварійні бригади, щоб забезпечити водою мешканців як багатоповерхівок, так і приватного сектору», - говорить директор КП «Покровськводоканал» Сергій Коваль.

Про усю хронологію вирішення «водного» питання - дивіться у відео.