• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську пройшли два масштабних екозаходи

eye

1106

10.04.2021 15:30

RSS

img

Під гаслом “Зробимо Покровськ гарним та чистим разом” покровчани вийшли на міську толоку та на акцію озеленення.

Традиційно у квітні проходять важливі масштабні екозаходи: “Всеукраїнська толока” та “Озеленення планети”. В цьому році до них долучилися покровчани: працівники Покровської міськради, депутати, освітні заклади, всі комунальні підприємства міста, громадські організації, військовослужбовці та активісти. 

У  рамках всесвітнього проєкту “Озеленення планети” за декілька днів по всій Україні буде висаджено близько мільйона дерев. Внесе свій екологічний внесок і наша громада. Керівництво міста, депутати, організації та установи Покровська разом з дітьми прийшли до парку “Ювілейний”, аби посадити дерева та кущі. 

Активну участь в озелененні громади взяла організація із захисту навколишнього середовища "Довкілля Покровська".

66 саджанців з’явилося сьогодні на березі водойми та ще 20 біля спортивних майданчиків. Така акція має за мету не тільки відбудову екологічної рівноваги, але й підняття рівня екологічної свідомості мешканців нашої громади. 

Крім того, по всій громаді пройшло загальне прибирання. Проблема сміття гостро стоїть перед людством - наприклад, в Україні за минулий рік  утворилось понад 15 млн тонн, побутових відходів. Аби очистити міста та села нашої громади від сміття, мешканці злагоджено та дружньо вийшли  на толоку.

Кожне підприємство, установа чи організація мали визначену локацію, де з десятої ранку почалося прибирання. 

Сьогодні аби запобігти швидкоплинним екологічним змінам, ми повинні формувати у громадян небайдуже ставлення до суспільних проблем.

“Дуже вдячна тим дорослим, які взяли з собою на захід дітей. Дуже важливо навчати молоде покоління праці, навчати берегти природу та долучатися до спільних громадських дій,” - зазначила секретар міської ради Наталія Іваньо.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

93

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію