• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську стартував 5-й ювілейний турнір з настільного тенісу

eye

1559

08.04.2021 16:00

RSS

img

8 квітня в спортзалі дитячо-юнацької спортивної школи міста Покровська розпочався 5-й Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті Мікаела Оганесяна. 

Перш ніж розпочати турнір, спортсмени та гості хвилиною мовчання вшанували пам’ять Мікаела Оганесяна та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на фасаді спортшколи.

З привітальним словом до присутніх звернувся заступник Покровського міського голови Микола Шабельник, який подякував спортсменам за те, що продовжують справу талановитого тренера та популяризують саме цей вид спорту.

"Радий бути присутнім на турнірі імені першого майстра спорту СРСР з настільного тенісу Мікаела Оганесяна. Дякую вам, що у час цифрових технологій ви знаходите можливість для тренувань", - зазначив Микола Шабельник. 

Під час урочистого відкриття змагань юних спортсменів привітали Покровській міський голова Руслан Требушкін та заступник голови Покровської райдержадміністрації Сергій Новіков. Вони побажали тенісистам успіхів у змаганнях та блискучих перемог.

Турнір буде проходити у два етапи: 8-9 квітня змагатимуться 72 юних спортсмени з Києва, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської та Донецької областей. 10-11 квітня відбудуться змагання між дорослими тенісистами та представниками інваспорту.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію