Відео. За крок до відкриття: у молодіжно-спортивному центрі «Факел» встановили вуличні силові тренажери

07.04.2021 16:58

У Покровську готуються до відкриття молодіжно-спортивного центру «Факел», в якому вже завершені будівельні роботи. Наразі йде оснащення залів спортивним інвентарем та встановлення вуличних силових тренажерів.

«Для відкриття «Факела» нам потрібно два тижні, - розказав під час перевірки готовності центру заступник Покровського міського голови Микола Шабельник. - Будівельники вже закінчують облаштовувати сходинки та вуличний спортивний майданчик, на якому вчора встановили 10 силових тренажерів».

За словами Миколи Шабельника, поява майданчика просто неба дозволить цілодобово та безкоштовно займатися спортом усім мешканцям Покровська. Аби гарантувати безпеку, по периметру локації будуть встановлені камери відеоспостереження.