• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Міська влада закупила та встановила бокс для зберігання візків для особи з інвалідністю

eye

747

05.04.2021 10:43

RSS

img

На минулому тижні житлово-комунальний відділ Покровської міської ради організував встановлення боксу для зберігання візків для жителя міста.
Пан Євген - особа з інвалідністю. Пересування дається йому дуже складно - навіть невелику відстань він може подолати тільки на візку. Євген Миколайович  живе у багатоквартирному будинку, отже місця для зберігання інвалідного крісла немає. З цією проблемою він звернувся до Покровської міської ради.
В рамках Програми створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у м. Покровську на 2021 рік на замовлення житлово-комунального відділу підрядник встановив спеціальний бокс для зберігання засобу пересування для пана Євгена.

Бокс встановлено одразу за будинком, в якому мешкає замовник. Тепер йому не доводиться орендувати місце в гаражі у сусідів за квартал від дому.
Це вже другий захід, втілений цього року в рамках Програми. Для поліпшення захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями здійснюється постійний моніторинг доступності маломобільних груп населення до об’єктів громадсько-житлового призначення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію