До ювілею бібліотеки створять онлайн-журнал

02.04.2021 15:22

До дня свого народження центральна бібліотека імені Тараса Шевченка ініціювала створення літературно-мистецького онлайн-журналу «Бібліотеці – 65!». Розповіла під час апаратної наради директор бібліотечної системи Крістіна Тумасова.

На сторінках журналу кожен бажаючий може розмістити свої спогади, розповіді, роздуми, враження про наш заклад культури та його співробітників. Це може бути також вірш чи прозовий твір, відео, світлина або картина – все, що пов’язано з минулим і сьогоденням бібліотеки, її творчим шляхом довжиною у 65 років.

Акція триватиме з 1 квітня по 1 серпня 2021 року. Роботи можна опублікувати в Facebook у групі «Бібліотеці-65!»