• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканцям Покровської громади надаватимуть безкоштовну юридичну допомогу

eye

1207

02.04.2021 14:37

Новини громад

img

1 квітня за участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо та заступника міського голови Миколи Шабельника відбулось підписання меморандуму з представниками Благодійного фонду «Карітас.Маріуполь» щодо співпраці з питань надання незахищеним верствам населення безкоштовної юридичної допомоги.

Передбачається, що в рамках проєкту, який реалізує БФ «Карітас.Маріуполь» за підтримки програми ООН з відновлення та розбудови миру, мешканці Покровської громади зможуть звернутись до кваліфікованого фахівця та безкоштовно отримати юридичну допомогу.

«До Покровської громади приєдналися сільські території, у мешканців виникає чимало питань щодо оформлення земельних паїв, спадків, отримання майнових сертифікатів, укладення декларацій з лікарями. Звичайно, далеко не всі люди можуть собі дозволити платні юридичні послуги. Тому впевнена, що безкоштовні консультації будуть користуватися попитом», - зазначила Наталія Іваньо.

На безкоштовну правову допомогу можуть розраховувати громадяни пільгових категорій, мешканці, які опинились у складних життєвих обставинах, а також переселенці. До речі, у Покровську зареєстровано майже 13 тис. внутрішньо переміщених осіб, їх часто турбують питання щодо оформлення соціальної допомоги, пенсії та відновлення документів.

«У нас дві задачі. Перша – надати ефективну правову допомогу максимальній кількості населення, друга – сформувати базу з надання допомоги, яка буде зручною для Покровської громади, збудувати місток між владою та мешканцями, надати допомогу з розробки нормативних документів», - розповів фахівець з адвокації БФ «Карітас.Маріуполь» Олександр Магдаліц.

Надавати безкоштовну юридичну допомогу буде юрист з 11-річним досвідом Олександр Крайній.

«До юристів міської ради щодня надходить багато звернень від громадян щодо надання консультацій з соціальних, майнових, земельних та інших питань. Звичайно, за можливості вони надають консультації, але через велике навантаження і обсяг основної роботи, на це не завжди є час, - зазначив заступник Покровського міського голови Микола Шабельник. - Участь міськради у проєкті дозволить задовольнити потреби усіх, хто не може дозволити собі звернутись до приватного юриста».

Звернутися до позаштатного юриста Покровської міської ради за безкоштовною консультацією можна у будні з 8 до 17 години за адресою: м. Покровськ, вул. Прокоф'єва, 111, кабінет № 3.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

93

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію