Пошук партнерів в рамках проекту «Greening of the Planet»

01.04.2021 10:29

10 квітня 2021 року пройде реалізація ініціативи з висадження дерев під назвою: Greening of the Planet!

Метою екопроекту є акція з висадки 1 млн дерев в 100 країнах світу за 24 години. Активісти, що долучаються до акції, зможуть надіслати світлини зі своїми результатами з тегом #МоєДерево.

Чому важливо відтворювати ліси?

Ліс має більше функцій, ніж сучасний мегаполіс. Ось декілька з них:

• Це дім для унікальних видів та запорука біологічного розмаїття планети;
  • Це місце, де можна працювати, вчитися, відпочивати та лікуватися;
  • Добре, що зі шкільної парти нам нагадують про важливість дерев для дихання; але, крім виробки кисню, ліс фізично затримує пил та сажу, пригнічує зростання хвороботворних бактерій.
  • Це наша безпека. Під час повеней ліс виконує функцію водовідведення.
  • Ліс несе шумозахисну функцію від великих міст.
  • В планетарному масштабі ліс ? це наше майбутнє з меншим впливом на клімат та стан біосфери.

Тож важливо не бути байдужим до проблеми знеліснення.

Ви маєте можливість долучитися до цієї впливової ініціативи!

Щоб стати партнером  напишіть нам електронну пошту ecology.pmr@gmail.com