Відео. 100 днів роботи на благо громади

01.04.2021 13:50

З моменту обрання оновленого складу Покровської міської ради 8 скликання пройшло 100 днів. За цей час депутатами вже зроблені перші кроки: налагоджені зв'язки з керівниками установ та підприємств міста, проведені прийоми громадян, намічені плани щодо розвитку громади.

Люди різного віку, професій, політичних поглядів об'єдналися, щоб зробити життя мешканців Покровської громади більш комфортним.

Чи складно бути депутатом та якого принципу дотримуються обранці у своїй діяльності, дивіться у фільмі «100 днів роботи на благо громади».