• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську приводять до ладу братську могилу

eye

628

30.03.2021 08:52

RSS

img

Нещодавно депутати міськради акцентували увагу на необхідності приведення до ладу пам’ятників другої світової війни. Роботи розпочалися щойно дозволили погодні умови

Наприкінці лютого депутати Покровської міської ради ініціювали обстеження об’єктів культурної та історичної спадщини громади. Окрему увагу приділили братській могилі на площі Шибанкова, де на гранітному постаменті височить бойовий танк Т-34.

У ході обстеження представники міської влади та депутатського корпусу від партії «Порядок» акцентували увагу на необхідності до травневих свят привести монумент у відповідний вигляд. І ось, з настанням сприятливих погодних умов, робота закипіла.

Співробітники дільниці «Аварійно-оперативного реагування» Багатогалузевого комунального підприємства отримали завдання: пофарбувати танк, відновити пошкоджену плитку, провести благоустрій території. Керівник дільниці Сергій Маслій зазначає, що з роками на танку з’явився чималий шар фарби, тому прийнято рішення видалити його за допомогою пальника. А вже потім пам’ятник поґрунтують та пофарбують, аби він мав естетичний вигляд.

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров підкреслив: міська влада запланувала низку заходів щодо ремонту та відновлення об’єктів історичної спадщини другої світової війни. Складено графік - всі роботи з відновлення пам’ятників планують завершити до 7 травня, аби на День перемоги вони мали охайний вигляд.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

25

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію