• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Про призов громадян України на строкову військову службу весною 2021 року

eye

710

25.03.2021 13:56

Новини громад

img

1. На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та Указу Президента України від 24 лютого 2021 року №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» з 01 квітня по 30 червня 2021 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1994 - 2003 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин. 

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Покровськ, вулиця Поштова, 16 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території відповідальності Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно з Законодавством України.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Військовий комісар

Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського 

територіального центру комплектування та соціальної підтримки

підполковник І.ВАЛЯЄВ

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

42

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію