• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

В Управлінні сім'ї молоді та спорту провели стажування для учасника проєкту "Молоді Громадяни"

eye

681

26.03.2021 16:59

RSS

img

Terre des hommes Україна реалізує проєкт «МОЛОДІ ГРОМАДЯНИ» – залучення громад на Сході України» в рамках проєкту USAID Демократичне врядування у Східній Україні, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Цей проєкт допомагає молоді бути активною в громадах за допомогою інформаційно просвітницьких кампаній та спільних ініціатив, а також шляхом посилення взаємодії із зацікавленими сторонами та особами, що приймають рішення на місцевому та регіональному рівнях.

Представник платформи “Вільний простір DRUZI” Іван Демченко з Костянтинівки пройшов в рамках проєкту одноденне стажування в Управлінні сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради Донецької області.

За цей візит Іван відвідав два молодіжних центри Покровська та мав змогу ознайомитися з роботою покровських скаутів та мотошколи. Крім того, стажист поспілкувався із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником.

Таке стажування має назву "День Майбутнього Професіонала" і має на меті вирішення декілька завдань:

  • розвинути спроможність до громадянської освіти та передати знання молоді через тренінги для тренерів для кадрів серед громадянських педагогів, навчання з громадянської просвіти для молоді, отримання досвіду роботи в го та місцевому самоврядуванні, а також молодіжні ініціативи мобілізації громад;

  • мотивувати молодь до більшої участі в роботі місцевого самоврядування та громадянського суспільства;

  • збільшити інтеграцію відокремлених, маргіналізованих чи ізольованих груп населення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

24

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

29

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію