• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

В Управлінні сім'ї молоді та спорту провели стажування для учасника проєкту "Молоді Громадяни"

eye

452

26.03.2021 16:59

RSS

img

Terre des hommes Україна реалізує проєкт «МОЛОДІ ГРОМАДЯНИ» – залучення громад на Сході України» в рамках проєкту USAID Демократичне врядування у Східній Україні, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Цей проєкт допомагає молоді бути активною в громадах за допомогою інформаційно просвітницьких кампаній та спільних ініціатив, а також шляхом посилення взаємодії із зацікавленими сторонами та особами, що приймають рішення на місцевому та регіональному рівнях.

Представник платформи “Вільний простір DRUZI” Іван Демченко з Костянтинівки пройшов в рамках проєкту одноденне стажування в Управлінні сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради Донецької області.

За цей візит Іван відвідав два молодіжних центри Покровська та мав змогу ознайомитися з роботою покровських скаутів та мотошколи. Крім того, стажист поспілкувався із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником.

Таке стажування має назву "День Майбутнього Професіонала" і має на меті вирішення декілька завдань:

  • розвинути спроможність до громадянської освіти та передати знання молоді через тренінги для тренерів для кадрів серед громадянських педагогів, навчання з громадянської просвіти для молоді, отримання досвіду роботи в го та місцевому самоврядуванні, а також молодіжні ініціативи мобілізації громад;

  • мотивувати молодь до більшої участі в роботі місцевого самоврядування та громадянського суспільства;

  • збільшити інтеграцію відокремлених, маргіналізованих чи ізольованих груп населення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

41

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію