У Покровську обрали новий склад Громадської ради

26.03.2021 11:41

25 березня відбулися установчі збори щодо формування нового складу Громадської ради при Покровській міськраді. Шляхом таємного голосування було обрано 25 представників організацій різних напрямків діяльності.

Нагадаємо, що з метою формування нового складу Громадської ради було утворено ініціативну групу, котра провела 4 засідання. Членами ініціативної групи було розглянуто 42 пакети документів від інститутів громадянського суспільства. Тридцять три громадські організації отримали пропозицію усунути недоліки в оформленні документів протягом п'яти календарних днів. Двадцять вісім - виправили помилки у зазначений термін, не усунули в строк - 5 організацій. За результатами розгляду документів, 13 організацій отримали відмову в участі в установчих зборах із зазначенням підстав для відмови, 29 організацій було включено до списку кандидатів до складу Громадської ради.

У ході засідання було обрано голову установчих зборів - очільницю ініціативної групи, досвідченого члена громадської ради минулих скликань Олену Білицьку, а також затверджено склад лічильної комісії.

Далі перейшли до головного питання порядку денного – обрання персонального складу Громадської ради шляхом таємного рейтингового голосування. Під час підрахунку голосів виявилось, що три претенденти отримали однакову кількість балів, тому було проведено повторне голосування.

За результатами опрацювання бюлетенів були визначені новообрані члени Громадської ради.

«Члени Громадської ради – це люди, які вже давно працюють з громадськими організаціями. Вони різні за напрямками роботи, за інтересами. Нам дуже важлива їх думка щодо розробки стратегії – ми запросили чотирьох новообраних представників Громадської ради увійти до складу робочої групи щодо надання пропозицій до стратегії розвитку громади. Гадаю, що нас очікуємо плідна робота, під час якої ми почуємо голос кожного», - сказала секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

Новий склад Громадської ради на 25.03.2021

з-п

Прізвище, ім’я, по-батькові учасника

Найменування інституту громадянського суспільства