• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Працівники транспортного відділу провели роз’яснювальну роботу з перевізником

eye

955

25.03.2021 12:52

RSS

img

Днями в соціальній мережі Facebook з’явилось повідомлення щодо порушення розкладу руху міжміського маршруту 25 «Покровськ-Родинське». До того ж автор скаржився на недотримання водієм карантинних обмежень, пов’язаних з ростом захворюваності на COVID-19.

У своєму дописі автор повідомив, що автобус робив значні перерви між рейсами. Через довгі очікування транспорту, у салоні зібралось чимало пасажирів. Автобус був битком набитий людьми, деякі з яких не дотримувались карантинних обмежень.

«Ми постійно проводимо моніторинг соціальних мереж, де часто люди обговорюють ту чи іншу ситуацію, яка потребує втручання саме представників міської ради, - розповіла начальниця відділу транспорту Покровської міськради Юлія Остапчук. – Це повідомлення ми також не залишили без уваги та відразу звернулись до перевізника, який обслуговує цей маршрут».

Спеціалісти транспортного відділу провели роз’яснювальну роботу з підприємцем, який узяв до відома усі зауваження та пообіцяв вжити заходів, аби подібні ситуації не повторювалися.

За словами Юлії Остапчук, кожного тижня спільно з представниками Муніципальної служби правопорядку, спеціалісти транспортного відділу проводять рейди щодо дотримання карантинних обмежень, тож це питання є на постійному контролі.

Щодо 25-го маршруту, наразі розробляється новий графік курсування автобусів за напрямком «Покровськ-Родинське», який буде більш комфортним для пасажирів.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію