Перехід на автономне опалення в деяких будинках можливий вже в цьому році

24.03.2021 12:38

Заступник міського голови Сергій Федоров разом з керівниками Покровського РЕМ АТ ДТЕК «Донецькі електричні мережі» та Красноармійського управління по газопостачанню та газифікації ПАТ «Донецькоблгаз» провели другу нараду щодо опалення будинків, які обслуговуються структурними підрозділами «Укрзалізниці».

В результаті наради керівники визначилися, що в першу чергу вони розглянуть взаємні пропозиції та зроблять попередні розрахунки вартості переводу будинків по вул. Залізничній на автономне опалення.

На найближчий час запланована ще одна нарада з керівниками підрозділів «Укрзалізниці» і міськгазом, на якій будинки будуть поділені на три категорії складності переходу на автономне опалення: існують будинки, де потрібно мінімум витрат і є ймовірність, що заміна опалення відбудеться в цьому році, а є будинки, де процес переходу вимагає значних технічних і фінансових витрат.

Після детального вивчення цього питання, пропозиції будуть винесені на обговорення депутатського корпусу