• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Українцем бути модно»: у Покровському НВК розвивають творчі здібності та виховують патріотизм

eye

876

23.03.2021 13:39

RSS

img

Протягом трьох років у Покровському навчально-виховному комплексі №1 проходить кінофестиваль «Мініоскар», під час якого визначають кращі відеороботи учнів 5-11 класів. На цьогорічну церемонію нагородження творчих учнів запросили секретаря Покровської міської ради Наталію Іваньо, заступницю начальнику відділу освіти Любов Воротинцеву та керівницю Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Тетяну Лисенко.

 

«Кінофестиваль «Мініоскар» - це один з підсумкових етапів роботи шкільної телестудії Fils Line, яка в НВК №1 працює вже 9 років. За цей час учні навчального закладу створили не один десяток відеоробіт та висвітлили не один захід, що пройшов у стінах школи та поза її меж.

Цього року до участі у кінофестивалі надійшло 22 конкурсних роботи на тему «Українцем бути модно». У своїх відеороликах учні 5-11 класів читали вірші українських поетів, демонстрували власні спортивні досягнення, розповідали про свої мрії та ділились, за що саме люблять Україну.

«Під час перегляду цих відеоробіт розумієш, що ми живемо у найкращій країні світу. Що ми живемо серед дітей, які створюють майбутнє не лише нашого міста, а й усієї країни. Ваші роботи надихають та наповнюють позитивними емоціями. Ви доводите, що українцем справді бути модно», - звернулась школярів секретар Покровської міськради Наталія Іваньо.

Як і під час справжньої церемонії вручення Оскару, на сцені гості кінофестивалю відкривали конверти з іменем переможця в кожній з номінацій. 9 з 22 відеоробіт визначено найкращими.

Усі учасники кінофестивалю отримали грамоти та солодкі подарунки. Від відділу освіти Покровської міської ради юним журналістам та відеооператорам шкільної телестудії Fils Line передали 10 петличних мікрофонів.

За словами керівниці телестудії Наталії Радченко, проведення таких заходів дає можливість учням проявити свої творчі здібності, а для декого і визначитися з майбутньою професією.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію