Електронні сервіси обласної служби зайнятості на допомогу роботодавцю

18.03.2021 16:13

Завдяки міжнародній технічній допомозі, яка надана в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу служба зайнятості має великі можливості для розповсюдження своїх електронних сервісів серед роботодавців.

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Покровського МЦЗ при відвідуванні роботодавців демонструють, яким чином роботодавець може скоротити витрати часу для відвідування центру зайнятості, скориставшись електронними сервісами:

• створити електронний кабінет роботодавця і подавати через нього необхідну звітність https://www.dcz.gov.ua/cabinet
  • дізнатися про актуальні вакансії у містах та районах області bit.ly/2T47LaR
  • переглянути відеорезюме шукачів роботи bit.ly/2zkKnyK
  • знайти на мапі паспортів підприємств, установ та організацій Донеччини їх місцезнаходження bit.ly/2Pr80KP

За більш детальною інформацією звертайтеся до Покровського міського центру зайнятості Донецької області!