• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-лютий 2021 року

eye

741

05.03.2021 13:49

Влада

img

3 березня 2021 року директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Тетяна Радченко провела брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-березня 2021 року».

Протягом 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 806 осіб, з яких 128 - мають додаткові гарантії при працевлаштуванні. Станом на 1 березня кількість зареєстрованих безробітних складала 532 особи.

«Головним пріоритетом служби зайнятості є працевлаштування безробітних. З початку року за допомогою нашого центру знайшли роботу 233 особи, з яких 36 працевлаштовано за квотою», - розпочала директор Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко.

На початок березня зареєстровано більше 40 вакансій. Підприємства нашого міста потребують фахівців різної сфери: продавців, водіїв, механіків, юрисконсультів,  бухгалтерів, касирів, економістів, інженерів, психологів, кухарів, працівників гірництва та харчової промисловості.

За рахунок служби зайнятості може здійснюватись підготовка та перепідготовка зареєстрованих безробітних за професіями: «манікюрник», «кухар», «швачка», «озеленювач», «овочівник», «касир торгівельного залу», «токар», «слюсар» та за іншими професіями, які користуються попитом серед роботодавців. За звітний період послугою з профнавчання вже скористались 58 осіб, з яких 1 особа має статус учасника АТО та 3 – внутрішньо переміщені особи, в тому числі особи, які проходили стажування на підприємствах.

Одним з напрямів в роботі Покровського МЦЗ Донецької області є оплачувані громадські роботи та роботи тимчасового характеру. За 2021 рік до громадських робіт, які під час карантину на 100% фінансуються за рахунок роботодавців, було залучено 94 особи.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже широка поінформованість громадськості про діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як наслідок, допомагає вирішувати питання зайнятості населення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків

Щоб уникнути домислів та розповсюдження недостовірної інформації, з початку робочого тижня очільник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі зі старшими будинків, під час яких знайомить мешканців з роботою міської адміністрації у воєнний час.

eye

101

Новини громад

05 жовтня 2022 13:13

Міський голова Покровська призупинив свої повноваження

З 30 вересня розпорядженням від 27.09.2022 № 4рк начальника Покровської міської військової адміністрації Сергія Добряка Руслану Требушкіну оголошено простій.

eye

119

Новини громад

04 жовтня 2022 12:27

Питання життєдіяльності громади обговорені на черговій нараді керівників військової адміністрації

5 жовтня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка відбулась нарада керівників апарату ради, під час якої були обговорені питання водо- та теплопостачання

eye

71

Новини громад

04 жовтня 2022 11:47

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію