• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-лютий 2021 року

eye

1098

05.03.2021 13:49

Влада

img

3 березня 2021 року директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Тетяна Радченко провела брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-березня 2021 року».

Протягом 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 806 осіб, з яких 128 - мають додаткові гарантії при працевлаштуванні. Станом на 1 березня кількість зареєстрованих безробітних складала 532 особи.

«Головним пріоритетом служби зайнятості є працевлаштування безробітних. З початку року за допомогою нашого центру знайшли роботу 233 особи, з яких 36 працевлаштовано за квотою», - розпочала директор Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко.

На початок березня зареєстровано більше 40 вакансій. Підприємства нашого міста потребують фахівців різної сфери: продавців, водіїв, механіків, юрисконсультів,  бухгалтерів, касирів, економістів, інженерів, психологів, кухарів, працівників гірництва та харчової промисловості.

За рахунок служби зайнятості може здійснюватись підготовка та перепідготовка зареєстрованих безробітних за професіями: «манікюрник», «кухар», «швачка», «озеленювач», «овочівник», «касир торгівельного залу», «токар», «слюсар» та за іншими професіями, які користуються попитом серед роботодавців. За звітний період послугою з профнавчання вже скористались 58 осіб, з яких 1 особа має статус учасника АТО та 3 – внутрішньо переміщені особи, в тому числі особи, які проходили стажування на підприємствах.

Одним з напрямів в роботі Покровського МЦЗ Донецької області є оплачувані громадські роботи та роботи тимчасового характеру. За 2021 рік до громадських робіт, які під час карантину на 100% фінансуються за рахунок роботодавців, було залучено 94 особи.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже широка поінформованість громадськості про діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як наслідок, допомагає вирішувати питання зайнятості населення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію