• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Донеччина: під час перевірок упереджено більше 3 мільярдів гривень збитків державі

eye

398

RSS

img

Податкова Донеччини продовжує боротьбу з підприємливими махінаторами, успішно руйнуючи злочинні схеми. У бюджеті залишились мільярди гривень, які могли б опинитися у кишенях шахраїв.

За січень-лютий 2021 року фахівцями управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Донецькій області виявлено та задокументовано факти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 2,3 млрд грн та встановлено збитки за предикатними злочинами на суму 3,1 млрд гривень.

Серед виявлених порушень з ознаками кримінальних злочинів «лідирують» предикатні злочини, такі, як привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків, зборів (обов`язкових платежів) тощо.

Усі матеріали по проведених перевіркам передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінально-процесуальним кодексом України.

За результатами розгляду переданих матеріалів 19 з них приєднано до кримінальних проваджень, 4 матеріали обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram  t.me/tax_gov_ua

Facebook fb.com/TaxUkraine

 YouTube  youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію