• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Влада відреагувала на знищення дерев

eye

621

19.03.2021 12:46

RSS

img

17 березня в мережі Фейсбук з'явилося відео, автор якого демонструє десятки пеньків, що залишилися від дерев в районі парку “Ювілейний”. Керівники комунальних підприємств міста та вузькі спеціалісти в сфері екологічного нагляду природних ресурсів Донецької області, охорони навколишнього природного середовища, архітектури та земельних відносин провели комісійне виїзне обстеження зазначеної ділянки. 

Комісія під головуванням Дмитра Візенкова в результаті огляду з’ясувала, що знищено близько 114 ясенів. 58 із них знаходились в задовільному стані, судячи з відсутністю розтріскування деревини на пнях та наявності молодих пагонів, а 56 одиниць були вже фаутні та непридатні до існування.

Дерева ліквідовані приблизно 2-3 роки тому на земельній ділянці, яка є приватною власністю для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (ПАЙ) на території колишньої Першотравневої сільської ради. До минулого року ці землі належали району і під час тогорічної інвентаризації не бралися на облік Покровською міською радою.

Жодних заяв чи звернень і, як наслідок, дозвільних процедур на ліквідацію вищезазначених дерев не було - виконавчим комітетом Покровської міської ради за останні роки були затвердженні рішення про надання дозволу на видалення зелених насаджень лише у випадку аварійного, сухого, фаутного стану, та у разі досягнення дерева вікової межі. Під кожен ордер на ліквідацію дерев в наявності наступний пакет документів: заява, звернення чи лист заявника, паспортні дані, схема розташування та акт обстеження, складений затвердженим виконкомом міської ради членами комісії, до складу якого в обов’язковому порядку належить представник екології Донецької області. 

Але комісійно було вирішено не залишати цю справу на самоплив. За фактом ліквідації дерев була подана заява до Покровського районного управління ГУНП. Виконана оцінка завданих нашому місту матеріальних збитків і, в подальшому, це питання залишається на контролі, доки винні не понесуть покарання.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

29

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

31

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію