• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Влада відреагувала на знищення дерев

eye

824

19.03.2021 12:46

RSS

img

17 березня в мережі Фейсбук з'явилося відео, автор якого демонструє десятки пеньків, що залишилися від дерев в районі парку “Ювілейний”. Керівники комунальних підприємств міста та вузькі спеціалісти в сфері екологічного нагляду природних ресурсів Донецької області, охорони навколишнього природного середовища, архітектури та земельних відносин провели комісійне виїзне обстеження зазначеної ділянки. 

Комісія під головуванням Дмитра Візенкова в результаті огляду з’ясувала, що знищено близько 114 ясенів. 58 із них знаходились в задовільному стані, судячи з відсутністю розтріскування деревини на пнях та наявності молодих пагонів, а 56 одиниць були вже фаутні та непридатні до існування.

Дерева ліквідовані приблизно 2-3 роки тому на земельній ділянці, яка є приватною власністю для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (ПАЙ) на території колишньої Першотравневої сільської ради. До минулого року ці землі належали району і під час тогорічної інвентаризації не бралися на облік Покровською міською радою.

Жодних заяв чи звернень і, як наслідок, дозвільних процедур на ліквідацію вищезазначених дерев не було - виконавчим комітетом Покровської міської ради за останні роки були затвердженні рішення про надання дозволу на видалення зелених насаджень лише у випадку аварійного, сухого, фаутного стану, та у разі досягнення дерева вікової межі. Під кожен ордер на ліквідацію дерев в наявності наступний пакет документів: заява, звернення чи лист заявника, паспортні дані, схема розташування та акт обстеження, складений затвердженим виконкомом міської ради членами комісії, до складу якого в обов’язковому порядку належить представник екології Донецької області. 

Але комісійно було вирішено не залишати цю справу на самоплив. За фактом ліквідації дерев була подана заява до Покровського районного управління ГУНП. Виконана оцінка завданих нашому місту матеріальних збитків і, в подальшому, це питання залишається на контролі, доки винні не понесуть покарання.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Літопис розвитку Покровського краю в ювілейній книжці Валерія Кордюкова

У Покровську відбулася значна подія, а саме презентація ювілейної 10-ї книги Валерія Кордюкова, який є краєзнавцем, меценатом, членом НІКО «Спадщина» та творчого об?єднання «Суцвіття».

eye

3

Новини громад

28 вересня 2023 11:00

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

18

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

18

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію