• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську проходять вимірювання забруднення атмосферного повітря

eye

524

18.03.2021 15:08

RSS

img

До Покровської міської ради надійшли скарги від жителів громади щодо забруднення навколишнього середовища. Фахівці відділу екології, клімату та енергозбереження міської ради запросили пересувну лабораторію, яка вимірює концентрацію пилу, сірки, монооксиду вуглецю, сірководню, аміаку, оксидів і діоксидів азоту.

Як повідомила спеціаліст І категорії відділу екології, клімату та енергозбереження Покровської міської ради Софія Афанасьєва, сьогодні заміри будуть зроблені на чотирьох точках у Покровську та на приєднаних територіях. Більшість з отриманих скарг стосується забруднення повітря викидами продуктів згоряння з твердопаливних котлів. 

Інженер з навколишнього середовища відділу моніторингу КП «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель» Максим Абражан зазначив, що на кожній точці лабораторія буде працювати близько години. «На момент фіксації перевищені нормативні показники дрібнодисперсного пилу, - повідомив інженер. - Виміри будуть проводитися протягом декількох годин, а результати досліджень будуть передані для обробки співробітникам гідрометслужби.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

25

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію