• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську проходять вимірювання забруднення атмосферного повітря

eye

949

18.03.2021 15:08

RSS

img

До Покровської міської ради надійшли скарги від жителів громади щодо забруднення навколишнього середовища. Фахівці відділу екології, клімату та енергозбереження міської ради запросили пересувну лабораторію, яка вимірює концентрацію пилу, сірки, монооксиду вуглецю, сірководню, аміаку, оксидів і діоксидів азоту.

Як повідомила спеціаліст І категорії відділу екології, клімату та енергозбереження Покровської міської ради Софія Афанасьєва, сьогодні заміри будуть зроблені на чотирьох точках у Покровську та на приєднаних територіях. Більшість з отриманих скарг стосується забруднення повітря викидами продуктів згоряння з твердопаливних котлів. 

Інженер з навколишнього середовища відділу моніторингу КП «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель» Максим Абражан зазначив, що на кожній точці лабораторія буде працювати близько години. «На момент фіксації перевищені нормативні показники дрібнодисперсного пилу, - повідомив інженер. - Виміри будуть проводитися протягом декількох годин, а результати досліджень будуть передані для обробки співробітникам гідрометслужби.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію