Визначені організації, які можуть увійти до нового складу Громадської ради

17.03.2021 17:31

Відбулося останнє засідання ініціативної групи щодо формування нового складу громадської ради при Покровській міській раді. Захід відбувся за участю секретаря міської ради Наталії Іваньо.

На попередньому засіданні, що відбулося 10 березня, було розглянуто 42 пакети документів від інститутів громадянського суспільства. Тридцять три громадські організації отримали пропозицію усунути недоліки в оформленні документів протягом п'яти календарних днів. Двадцять вісім - виправили помилки у зазначений термін.

За результатами розгляду документів, 13 організацій отримали відмову в участі в установчих зборах із зазначенням підстав для відмови, 29 організацій було включено до списку кандидатів до складу громадської ради.

Установчі збори відбудуться 25 березня о 15.00. Уповноваженим представником ініціативної групи для відкриття установчих зборів одноголосно обрали Наталію Іваньо.