• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Для дитини з інвалідністю облаштовують прибудову з пандусом

eye

669

16.03.2021 16:21

RSS

img

Маленький Дмитрик - житель Покровська, що має інвалідність. Для повноцінного розвитку хлопчику необхідно постійно займатися фізичними вправами, але розмір квартири не дозволяє розмістити необхідне приладдя. Щоб звільнити місце для тренажерів, мама Дмитрика звернулася до Покровської міської ради, аби влада допомогла родині прибудувати приміщення для зберігання візка. 

В цьому місяці в рамках дії щорічної Програми створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільних груп населення Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради замовив роботи, а підрядна організація вже розпочала будівництво споруди для зберігання засобів пересування та реабілітації дитини з інвалідністю. За цією заявкою був розроблений проєкт та підготовлена вся необхідна документація ще минулого року, а роботи розпочалися як тільки було отримане фінансування.

Минулого року було втілено два таких проєкти. На цей рік, крім зазначених вище робіт, заплановане також встановлення боксу для зберігання інвалідного візка для мешканця вул. Таманова. 

Нагадаємо, що в рамках Програми здійснюється постійний моніторинг доступності маломобільних груп населення до об’єктів громадсько-житлового призначення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію