• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Донецька обласна служба зайнятості розповідає, як знайти вакансію чи працівника не виходячи з дому

eye

1113

15.03.2021 15:24

RSS

img

На початку карантину для консультування клієнтів в онлайн режимі фахівці Донецької обласної служби зайнятості розробили та впровадили чат-бот у месенджері Telegram. Завдяки йому кожний користувач соцмережі може дізнатися про вакансії та можливості для навчання, потенційних працівників, умови фінансової підтримки роботодавців, топ актуальних вакансій та професій тощо.

Активно використовується сервіси на базі Google Maps. Однією з таких є інтерактивна мапа актуальних вакансій регіону. Сервіс дозволяє дистанційно за допомогою гаджетів чи комп’ютера отримати інформацію щодо актуальних вакансій у містах та районах області, умов праці, вимог роботодавця та контактів рекрутерів центрів зайнятості. Банк мапи налічує 1 500 вакансій і на сьогодні вже має понад 270 тисяч переглядів. Також було створено мапу паспортів підприємств, установ та організацій Донеччини. Завдяки їй можна дізнатися місцезнаходження, вид діяльності, чисельність працівників, графік роботи та інші дані підприємств та установ.

Останньою розробкою регіональної служби зайнятості стала інтерактивна мапа відеорезюме шукачів роботи регіону. Сервіс дозволяє у зручний для роботодавця час дистанційно здійснити підбір кваліфікованого персоналу. Наразі мапа має понад 7 тис. переглядів.

Постійно оновлюються та вдосконалюються безкоштовні онлайн додатки, які знаходяться лише в арсеналі Донецької обласної служби зайнятості. Кожний користувач гаджету на системі Android у вільному доступі. «Центр профорієнтації», «Центр розвитку підприємництва», «Довідник послуг та пільг учаснику АТО» та «Донецький ЦПТО служби зайнятості України».

Усі електронні сервіси можна переглянути на сайті Донецької обласної служби зайнятості у вкладці «Електронні сервіси» чи завантажити БЕЗКОШТОВНО за посиланням:

  • Чат-бот у Telegram bit.ly/2UnnJwh

  • Інтерактивна карта вакансій Донеччини bit.ly/2T47LaR 

  • Інтерактивна мапа відеорезюме шукачів роботи Донеччини bit.ly/2zkKnyK 

  • Центр професійної орієнтації bit.ly/2T20SXC 

  • Центр розвитку підприємництва bit.ly/2T1gElz 

  • Довідник послуг та пільг учасника АТО bit.ly/2wdEgdC 

  • Донецький центр професійно-технічної освіти служби зайнятості України bit.ly/2T1iiDL 

  • Паспорти підприємств, установ та організацій Донеччини» підскаже bit.ly/2Pr80KP 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

67

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію