• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сільгоспвиробники зобов’язані придбати ліцензію на зберігання пального

eye

919

15.03.2021 15:21

RSS

img

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» (далі - Закон) під ліцензування потрапляє як безпосередньо виробництво (в тому числі переробки нафти), так і зберігання (власне виробленого або купленого палива), торгівля (оптова та роздрібна, продаж та купівля) пальним. 

Сільськогосподарські товаровиробники (фермери), які закуповують пальне та зберігають його на своїй території для подальшого використання для власних потреб та промислового перероблення зобов’язані придбати ліцензію на зберігання пального.

Отримати ліцензію на пальне повинні і ті сільськогосподарські товаровиробники, які є платниками єдиного податку четвертої групи та використовують пальне виключно для власних потреб.

У сферу дії Закону потрапляють: нафтопродукти, палива моторні, скраплений газ, а також речовини, що використовуються як компоненти вищевказаних видів пального. 

Обіг пального контролює Система електронного адміністрування реалізації палива (СЕАРП). Одиниця обліку обсягів пального в СЕАРП – літри. Така одиниця обліку палива має використовуватися в первинних бухгалтерських документах.

Також повідомляємо, що суб'єкти господарювання, які здійснюють роздрібну, оптову торгівлю пальним або зберігання пального виключно у споживчій тарі до 5 літрів, ліцензію на роздрібну або оптову торгівлю пальним або ліцензію на зберігання пального не отримують.

Термін дії ліцензії – 5 років. Сплата за ліцензії справляється за кожний наступний щорічний термін дії ліцензій. Річна плата за ліцензії на право зберігання пального встановлена в розмірі 780 гривень. Сплата за весь термін дії ліцензії не дозволяється.

Нагадуємо, що зберігання пального без наявності відповідної ліцензії загрожує фінансовою санкцією у розмірі 500 тисяч гривень.

Перелік документів для отримання ліцензії передбачено ст. 15 Закону. 

Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатися за телефоном: 0980753533, або з документами на отримання ліцензії на пальне за адресами:

- вул. Італійська, 59, м. Маріуполь, Донецька обл., 87515, 

- вул. Куїнджі, 93, м. Маріуполь, Донецька обл., 87515. 

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Донецькій області у мережі Facebook за посиланням: 

www.facebook.com/tax.donetsk/ 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

68

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

40

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію