• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Асоціації міст України: об’єднавшись, вирішуємо наболілі питання

eye

771

12.03.2021 16:17

RSS

img

12 березня у Покровську відбулися загальні збори Донецького регіонального відділення Асоціації міст України. Головні питання, що звучали на зустрічі: підтримка громад на етапах децентралізації та проблеми монопрофільних міст.

Участь у заході взяли виконавчий директор Олександр Слобожан, голова Донецького регіонального відділення Асоціації міст України Олександр Лук’янченко, народний депутат України Вікторія Гриб, очільники міст-членів АМУ Донеччини та керівники інших міст області, зацікавлені у діяльності асоціації.

Починаючи доповідь, Олександр Лук’янченко подякував колегам, за те що прибули на збори і привітав мерів, обраних на останніх місцевих виборах. До складу Донецького регіонального відділення входить 15 територіальних громад, представники практично кожної з них були присутні на заході.

«На всіх етапах роботи регіонального відділення та асоціації в цілому ми боролись за інтереси наших територіальних громад, допомагали органам місцевого самоврядування на дуже не простому етапі реформи децентралізації. Актуальна наша підтримка і зараз, коли виникає багато питань з повноваженнями місцевого самоврядування, передачею комунального майна, налагодження системи освіти, охорони здоров'я  і соціальних послуг», - сказав Олександр Лук’янченко.

Олександр Слобожан говорив про діяльність «Асоціація міст України» в напрямку захисту прав та інтересів органів місцевого самоврядування.

Руслан Требушкін наголосив на актуальності асоціації, на його думку, об’єднавшись легше доносити позицію місцевих громад до вищих органів влади.

Предметом окремого обговорення на зустрічі стало питання монопрофільності міст нашого регіону та пошук шляхів розвитку населених пунктів після закриття містоутворюючих підприємств.  

«Для нас дуже важливо, щоб представники Донеччини і Луганщини були у парламенті, тому що вони набагато більше знають, які проблеми є на Донбасі. Ми бачимо, що падає промисловість, грошей в місцевих бюджетах менше, а якщо їх звідти ще й забирати, то якість життя людей буде постійно знижуватися. Це ми розуміємо, тому будемо продовжувати захищати інтереси Донбасу. Впевнена, що разом з Асоціацією українських міст, у співпраці з депутатами, які представляють Донбас, Кабміном, всіма міністерствами ми зможемо вирішити чисельні питання», - підкреслила народний депутат України Вікторія Гриб.

 

 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію