• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Розгляд стратегії розвитку міста та внесення змін до бюджету: відбулось чергове засідання бюджетної комісії

eye

886

12.03.2021 15:28

RSS

img

Депутати Покровської міської ради активно готуються до чергової сьомої сесії, напередодні якої працюють у комісіях за напрямами. 12 березня за участю секретаря Покровської міськради Наталії Іваньо, заступників міського голови Миколи Шабельника та Світлани Макарової обговорили бюджетні та фінансові питання.

На засідання постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету і фінансів, інвестиційної політики було винесено 15 питань.

Свою роботу присутні розпочали з обговорення стратегії розвитку міста на найближчі 10 років. Проєкт, над яким працюють вже досить тривалий час, презентував заступник Покровського міського голови Олег Фролов.

За його словами, в Стратегії враховано соціально-економічний та екологічний стан громади, а також визначено основні напрями розвитку та за кожним з них виконано SWOT-аналіз.

«Головне в цій Стратегії – людина, якій має бути комфортно жити у нашій громаді. Наша спільна задача – зробити так, щоб вона отримувала якісні соціальні, медичні, освітні послуги. Щоб мешканці мали змогу розвиватися культурно та духовно, а місто було привабливе не лише для місцевих жителів, а і для інвесторів», - зазначила секретар Покровської міськради Наталія Іваньо.

Декілька питань порядку денного стосувались внесення змін до місцевого бюджету Покровської громади на 2021 рік, а також програми економічного і соціального розвитку.

Розглянули депутати також порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам коштом місцевого бюджету та порядок виплати одноразових грошових винагород спортсменам і тренерам Покровської громади за високі досягнення у спорті.

 

Всі питання порядку денного ретельно розглянуті членами комісії та будуть винесені на сьому сесію Покровської міської ради. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію