Про захист первоцвітів та відповідальність за їх знищення

11.03.2021 10:12

Рослини, які цвітуть навесні, завжди привертають до себе увагу своєю красою і тим, що це перші розквітлі рослини після довгої зими. На жаль, часто їх збирають, складаючи у букети напередодні весняних свят. Прикро, що на вулицях, ринках та трасах з’являються продавці червонокнижних весняних квітів.

Покровська міська рада закликає мешканців територіальної громади не купувати первоцвіти.

Первоцвіти належать до рідкісних і зникаючих видів рослин, більшість з яких (підсніжники, проліски, крокуси, білоцвіт, сон-трава тощо) занесені до Червоної книги України та охороняються законом.

Купуючи квіти на зупинках громадського транспорту, на ринку кожен може стати співучасником «знищення природи».

Попереджаємо, що торгівля первоцвітами переслідується органами Національної поліції та Державною екологічною інспекцією і карається штрафом від 1700 грн до 3655 грн.

Будьте свідомими та відповідальними, не купуйте первоцвіти, не підтримуйте незаконну торгівлю!